فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

بنای ما بر استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در شهر اصفهان است بنای ما بر استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در شهر اصفهان است

علی قاسم زاده، شهردار اصفهان با تاکید بر ظرفیت‌های بالقوه گروه بهمن می‌گوید:تولیدات گروه بهمن متنوع و از موتورسیکلت تا خودروهای تجاری برای اهداف شهری و خدمات شهری قابل استفاده است.

به گزارش فیلتر پرس نوین به نقل از گروه بهمن، این شرکت با طیف متنوعی از محصولات با قابلیت‌های خدمات شهری و حمل و نقل تجاری به نمایشگاه اصفهان رفت. تعبیر تنوع محصولات شهری گروه بهمن که توسط شهردار اصفهان استفاده شد، اشاره به خودروهای اتش نشانی و حمل زباله تولیدی بهمن دیزل و اتوبوس‌های شهری شرکت اسنا است که ویژه خدمات شهری و حمل و نقل شهری تولید می‌شوند و شهردار اصفهان نیز در این بازدید در جریان استانداردهای خودروی آتش نشانی تولیدی بهمن دیزل قرار گرفت.

شهردار اصفهان همچنین از اتوبوس ۱۸ متری و ۱۲ متری تولیدی شرکت اسنا (عضو گروه بهمن) بازدید کرد و در جریان امکانات رفاهی این اتوبوس نظیر تهویه مطبوع، فناوری تصفیه کابین مسافران از الایندگی‌ها و عوامل ویروسی و…، USB شارژ تلفن همراه مسافران و همینطور قابلیت‌های راننده نظیر دوربین ۳۶۰ درجه، دوربین کنترلی کابین مسافران و … قرار گرفت.

شهردار اصفهان در این بازدید توافق ایران دوچرخ (از دیگر شرکت‌های گروه بهمن) با شهرداری تهران در راستای عرضه موتورهای برقی را الگوی قابل اجرا در دیگر شهرها دانست.

ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان از ۱۰ مرداد الی ۱۳ مرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می‌شود.

در این دوره گروه بهمن با محصولات اتوبوس ۱۲ متری و ۱۸ متری، مینی‌باس پگاسوس، کشنده FAW۴۶۰ و کشنده امپاور BD۵۰۰، کامیون امپاور BD۳۰۰ و فورس F۲۱۰، پیکاپ G۹ و کاپرا، ون باری اینرودز و موتورسیکلت‌های متنوع خود حضور دارد.منبع : مهر نیوز