فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

جزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شدجزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شد

متقاضیان محصولات فورس ۶ تن کابین خوابدار (با کاربری) و کشنده امپاورBD۵۰۰  می‌توانند از طریق عاملیت‌های مجاز گروه بهمن برای خرید این محصولات اقدام کنند.

به گزارش فیلتر پرس نوین به نقل از گروه بهمن، متقاضیان محصولات فورس ۶ تن کابین خوابدار (با کاربری) و کشنده امپاور BD۵۰۰ می‌توانند از طریق عاملیت‌های مجاز گروه بهمن برای خرید این محصولات اقدام کنند. این محصولات با قیمت قطعی و به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۲ مرداد تا ساعت ۱۶ چهارشنبه چهارم مرداد از طریق درگاه عاملیت‌ها اقدام کنند.

جزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شد

در این بخشنامه ویژه عاملیت‌ها بوده و قیمت فروش فورس ۶ تن کابین خوابدار حدود یک میلیارد ۵۷۴ میلیون تومان اعلام شده است که بر حسب انتخاب نوع کاربری هزینه‌ای به این مبلغ اضافه می‌شود. به همین ترتیب کشنده امپاور BD۵۰۰ حدود ۴ میلیارد و ۶۲۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است که از طریق همان درگاه قابل خرید است. لازم به ذکر است هزینه کاربری بسته به نوع آن به قیمت فورس ۶ تن افزوده می‌شود.

گفتنی است سهمیه عاملیت‌ها محدود و متقاضیان عادی برای ثبت نام می‌توانند به عاملیت‌ها مراجعه کنند.

جزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شد

همچنین برای مراجعه به عاملیت‌ها می‌توانید پس از ورود به پایگاه bahman.ir و مراجعه به بخش «نمایندگی‌ها» بر اساس شهر محل سکونت عاملیت مورد نظر خود را پیدا کنید.منبع : مهر نیوز