فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

ساخت دهکده ورزشی در شهرستان بافقساخت دهکده ورزشی در شهرستان بافق

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ساخت دهکده ورزشی در شهرستان بافق خبر داد و گفت: بافق این قابلیت را دارد که با ارتقا استانداردهای ورزشی، میزبان تیم های ملی و بین المللی شود.

به گزارش فیلتر پرس نوین به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، مجتبی حمیدیان، پس از بازدید از مجموعه‌های ورزشی شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق گفت: ساخت دهکده ورزشی ۵۰ هکتاری در دستور کار شرکت سنگ آهن مرکزی است که امیدواریم با رفع مشکلات موجود، به زودی به نتیجه برسد.

وی افزود: ساخت استخر، زمین دومیدانی، بدنسازی، فوتبال، فوتسال، سالن کشتی، سوئیت برای استراحت ورزشکاران و … از جمله طرح‌هایی است که در این دهکده ورزشی دیده شده است.

حمیدیان اضافه کرد: با تکمیل فازهای مختلف این مجموعه، شرکت سنگ آهن توانایی پوشش برنامه‌ها و اردوهای تیم‌های ورزشی ملی و بین المللی را خواهد داشت.

حمیدیان با تاکید بر سرمایه گذاری برای کشف استعدادهای سنین پایین و راه اندازی آکادمی ورزشی تصریح کرد: سیاست ما در مجموعه فرهنگی ورزشی باشگاه این است که در یکسری از رشته‌های ورزشی، آکادمی راه اندازی کنیم تا آموزش آنها از سنین پایین پیگیری و انجام شود.

وی اضافه کرد: با تکیه بر این سیاست ورزشکاران زیادی توسط باشگاه سنگ آهن به جامعه ورزشی کشور معرفی و مقام‌های قهرمانی بسیاری در چند رشته ورزشی کسب شده است.

ساخت دهکده ورزشی در شهرستان بافق

حمیدیان ادامه داد: آب و هوای شهرستان بافق شباهت زیادی به کشورهای همسایه دارد و می‌تواند محل مناسبی برای تمرین تیم‌های ورزشی و برگزاری مسابقات باشد در این رابطه مذاکراتی با چند فدراسیون ورزشی انجام گرفته تا پس از بالابردن استانداردهای لازم شاهد حضور تیم‌های ورزشی در سطح ملی و حتی بین المللی باشیم.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی تصریح کرد: حضور تیم‌های ورزشی و برپایی مسابقات ملی و بین المللی می‌تواند درآمدزایی خوبی برای منطقه داشته باشد.

وی به مجموعه آبی باشگاه شرکت سنگ آهن نیز اشاره‌ای کرد و گفت: بازسازی استخر سرپوشیده آهنشهر در بهمن ماه سال گذشته در زمینی به وسعت ۲ هزار و ۵۰۰ متر انجام شده است. بهره برداری از استخر روباز و حل و فصل منابع انسانی مجموعه نیز در دستور کار است.

حمیدیان با بیان اینکه برخی از امکانات استخر آهنشهر برای اولین بار در سطح استان فراهم شده است خاطرنشان کرد: این استخر هم اکنون در دسترس بیش از ۷ هزار نفر نیروی شرکت سنگ آهن و مردم شهرستان بافق است.

گفتنی است هم اکنون باشگاه فرهنگی _ ورزشی شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در ۲۱ رشته ورزشی فعالیت دارد.منبع : مهر نیوز