فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

مزایای استفاده از فیلترپرس

مزایای استفاده از فیلتر پرس filterpress 

استفاده از دستگاه فیلترپرس مزایای مختلف و قابل توجهی دارد که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  1. تصفیه کردن آب و ومایعات محلول ورودی

از مهم ترین مزایای دستگاه فیلترپرس میتوان به کاربرد آن در تصفیه فاضلاب  اشاره کرد. این دستگاه با اعمال فشار بالا به مایع  و عبور دادن آن از فیلترها و صفحات دستگاه می تواند آلودگی های موجود را استخراج کرده و با اینکار موجب تصفیه مایع ورودی شود.

  1. کاهش آلودگی های زیست محیطی

از آنجا که دستگاه فیلترپرس قبل از دفع نهایی مواد آنها ار تصفیه می نماید تا حد زیادی میتواند در کاهش آلودگی های زیست محیطی  موثر بوده و از آلودگی منابع طبیعی جلوگیری کند.

  1. صرفه جویی در هزینه ها

با خرید دستگاه فیلتر پرس میتوان با صرف هزینه برای یکبار تا مدتی طولانی از صرف هزینه های خرد در امان بود. به عنوان مثال اگر در صنایع آب و فاضلاب از فلترپرس استفاده نشود، هزینه های تصفیه این مواد به شدت بالا خواهد رفت ونی  باید برای هربار تصفیه هزینه ی جداگانه ای پرداخت شود. اما با خرید یک دستگاه فیلتر پرس با کیفیت، می‌توانید از صرف چنین هزینه‌های ریز و درشتی برای تصفیه مواد جلوگیری کنید.

  1. تخلیه کیک خشک

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته دستگاه‌های فیلتر پرس، توانایی تخلیه ماده فیلتر شده به شکل یک ماده خشک و کیک مانند است. هر یک از انواع فیلتر پرس‌ها می‌توانند کیک‌هایی خشک را با درصد رطوبت و میزان فشردگی متفاوت تولید کنند.

  1. اشغال فضای کمتر

فیلترپرس های تولید شده در اغلب شرکتهای سازنده فیلتر پرس از جمله فیلترپرس باران نوین بهاران ابعاد و اندازه ی مناسبی دارند و میتوان ابعاد آن را متناسب با نیاز مشتری و محیط کاری تغییر دادتا فضای کمتری از محیط صنعتی شما را اشغال کنند.

برای این منظور با همکاران ما جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید…