فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

هنگام تمیزکردن فیلترپرس چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

هنگام تمیزکردن فیلترپرس چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

هنگام تمیزکردن فیلترپرس چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

زمانیکه فیلترپرس برای مدت طولانی کار می کند ، ذرات جامدی که روی پارچه فیلتر قرار دارند بر اثر فشار وارده بیشتر می شوند.

وقتی از فیلتر پرس برای جداسازی مایع جامد استفاده می شود ، کار طولانی مدت منجر به تماس طولانی مدت بین پارچه فیلتر و فیلتر می شود. همراه با فشار قوی ، ذرات جامد موجود در فیلتر به طور فزاینده ای به فیلتر می چسبند.

پارچه فیلتر از طریق سوراخکاری دقیق بافته می شود ، به طوری که پارچه فیلتر ساختار خاصی دارد و تخلیه ذرات جامد پارچه فیلتر به سختی انجام می شود. هنگامی که این ذرات بیشتر جمع شوند ، اندازه منافذ فیلتر پارچه فیلتر مسدود می شود. سرعت فیلتر پارچه فیلتر طبیعی را تا حد زیادی کاهش می دهد ، در نتیجه بازدهی دستگاه کاهش می یابد.

قبل از تمیز کردن ، ما باید ماهیت فیلتر پارچه فیلتر را درک کنیم تا بتوانیم مناسبترین روش تمیز کردن را انتخاب کنیم. هنگامی که فیلتر در محلول اسید است ،باید پارچه فیلتر در آب قلیایی ضعیف خیسانده شود ، معمولاً 10 بار به مدت 24 ساعت خیسانده شود ، سپس پارچه فیلتر را چند بار به آرامی پاک کنید ، سپس با آب بشویید و خشک کنید تا 90٪ خشک شود.

هنگام تمیز کردن فیلتر پرس ، به طور کلی می توان از روش های دستی استفاده کرد. فیلتر را به آرامی از قاب جدا کرده و آن را در آب خیس کنید. اگر آن را در آب گرم خیس کنید ، تاثیر بهتری خواهد داشت. پس از یک ساعت خیساندن ، می توانید مالش را با دستان خود تکرار کنید. همچنین افزودن مواد شوینده و یا استفاده از برس نیز امکانپذیر است.  به این صورت که یک برس کفش خانگی عمومی می تواند ناخالصی های پارچه فیلتر را به آرامی پاک کند.


شستشوی پارچه فیلترپرس باران نوین بهاران