فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

کاربرد فیلترپرس در صنایع آرایشی و بهداشتی

صنعت لوازم‌آرایشی

صنعتی است که لوازم آرایشی را تولید و توزیع می‌نماید. این موارد می‌تواند شامل محصولاتی همانند لاک ناخن، رژ لب، افشانه مو، خط چشم، ریمل، لوسیون و غیره باشد. صنعت تولیدی تحت سلطهٔ تعداد اندکی از ابرشرکت چندملیتی است که اغلب آنها در اوایل قرن بیستم پایه‌گذاری گردیدند.

 هر چند، توزیع و فروش اینگونه لوازم در میان طیف گسترده‌ای از مشاغل مختلف گسترش یافته است. بزرگترین شرکت‌های فعال در این زمینه عبارت هستند از جانسون و جانسون، لورئال، ژیلت، نیوآ و شنل

بر اساس داده‌های آماری منتشرشده در سال ۲۰۰۵ میلادی، حجم بازار صنعت لوازم آرایشی تنها در اروپا و ایالات متحده در حدود ۷۰ بیلیون یورو در سال بوده است. لوازم آرایشی و عطر در سراسر جهان و در حال حاضر سالانه در حدود ۱۷۰ بیلیون دلار گردش مالی دارد. بنا بر گزارش یوروستف، بازار اروپا با حجمی حدود ۶۳ بیلیون یورو پیشتاز است.

در ایالات متحده آمریکا بیشترین حجم موسسات زیبایی وجو دارد. ایالت کالیفرنیا با 5/25 % پیشتاز است. از سال ۲۰۱۶ سالانه در حدود ۳ تا ۴ فروشگاه به تعداد فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی افزوده و اشتغال در این بخش نیز هر سال با افزایش میزان ۱۳ تا ۱۶ درصد مواجه است.


فیلترپرس چیست؟

فیلتر پرس دستگاهي است كه فرآیند تصفيه در حجم زياد را انجام داده و مايع وجامد را از يكديگر جدا مي سازد.

کار فیلتر پرس، آب گیری از دوغابی است که دارای آب اضافی می باشد. با کمک فیلتر پرس filterpress میتوان کیک هایی با رطوبت بین 19 تا 25 درصد تولید کرد.


گروه صنعتی فیلترسازان باران نوین بهاران مفتخر است با تولید انواع دستگاه فیلتر پرس ( دستی و هیدرولیک) در سایزهای مختلف متناسب با نیاز مشتریان، گامی بزرگ در راستای افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید در صنایع مختلف از جمله صنعت آرایشی و بهداشتی بردارد.

فیلتر پرس لوازم آرایشی فیلتر پرس باران نوین بهارانfilterpress