فیلترپرس باران نوین بهاران

09127424215

نمایش ظرفیت شرکت ایسکرا در نمایشگاه قطعات اصفهاننمایش ظرفیت شرکت ایسکرا در نمایشگاه قطعات اصفهان

شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران از شرکت های زیر مجموعه کروز با هدف معرفی جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه قطعات اصفهان حضور یافت.

به گزارش فیلتر پرس نوین به نقل از کروز، ایسکرا به عنوان یک‌شرکت دانش بنیان طراح و تولیدکننده انواع دینام خودروهای سواری مختلف و نیز انواع استارت موتورهای احتراقی تا ظرفیت ۲ لیتر است. ۹۰ درصد از اجزای استارت و دینام‌های تولیدی ایسکرا داخلی‌سازی شده است. از قطعاتی که در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد می‌توان به مجموعه موتور فن، انواع استارت و دینام، روتور و استاتور دینام، اتوماتیک استارت، گیربکس استارت اشاره کرد.

تولید انبوه دینام و استارت تارا اتومات و شاهین اتومات در ایسکرا آغاز شده و به زودی وارد خطوط تولید خودروسازان می‌شود.

رکتی فایر یکپارچه دیگر محصول جدید ایسکرا است که سبب افزایش راندمان دینام می‌شود و مصرف سوخت را کاهش می دهدکه برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی شد.
شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران از شرکت‌های زیر مجموعه کروز است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده و اکنون محل کارخانه در زمینی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان و دفتر مرکزی در شهر تهران واقع است.

در این مجموعه حدود ۵۵۰ نفر به طور مستقیم و حدود ۱۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم شاغل هستند. این شرکت با کسب مجوزهای لازم از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش‌بنیان در زمینه طراحی استارت و دینام را به خود اختصاص داد و به این ترتیب تنها شرکت در حوزه تولید این محصول برای خودروهای داخلی شناخته شده و توانسته طراحی و ساخت انواع استارت و دینام را بومی‌سازی کند. در حال حاضر ایسکرا با استفاده از دانش متخصصان خود طراحی و تولید استارت و دینام برای خودروهای جدید را انجام می‌دهد و اولین صادر کننده استارت و دینام است.

ایسکرا در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۳ تیرماه در ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل برگزاری نمایشگاه‌های اصفهان واقع در کمربندی شرق میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.منبع : مهر نیوز